2012 YILI ARŞİVLERİ


YILBAŞI ORGANİZASYONU

TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ ANTALYA İL BAŞKANLIĞI 31 ARALIK 2012 PAZARTESİ GÜNÜ PLANLI ETKİNLİKLERİNDEN OLAN YILBAŞI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. DENİZİM PARKTA GERÇEKLEŞEN YILBAŞI GECESİNDE İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE EŞLERİ, KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN VE EKİP ARKADAŞLARI İLE MESLEKTAŞLARIMIZ VE EŞLERİNİNDE KATILIM SAĞLADIĞI 127 KİŞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ZENGİN YILBAŞI PROĞRAMI VE MENÜSÜ İLE EĞLENCELİ VAKİT GEÇİREN MİSAFİRLERİMİZ YENİ YILA HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ İLE GİRERKEN MUTLU BİR TABLO SERGİLEDİLER, GEÇ SAATLERE KADAR EĞLENDİLER.

YENİ YIL fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ZİYARETİ

TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ İL BAŞKANLIĞI 13 ARALIK 2012 PERŞEMBE GÜNÜ PLANLI ZİYARETLERİNDEN OLAN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI PROF. DR. MUSTAFA AKAYDIN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, BAŞKAN YARD. MEHMET CEYLAN, İL SEKRETERİ MEHMET ALİ AKMAN, İL MUHASİBİ MUSTAFA BASKAK, AR-GE’DEN SORM. ÖMER ÖZTÜRK İŞL. SORM. HÜSEYİN ABAK, İDARE AMİRİ HÜSEYİN GÜNDÜZ, BİLGİ İŞL. SORM. M.OĞUZ ŞİMŞEK, DENETLEME KURUL BAŞKANI İBRAHİM TALAKA, ÜYE ADEM EMREBAŞ, DİSİPLİN KURUL BAŞKANI ÖZDEMİR ALTINDAL VE KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN’INDA HAZIR BULUNDUĞU NEZAKET ZİYARETİNDE TEMAD İL BAŞKANI DEĞİRMENCİ GÖREVE YENİ GELDİKLERİNİ VE BU VESİLE İLE TANIŞMA ZİYARETİ OLDUĞUNU BELİRTEREK, DERNEKLERİNİN KURULUŞ VE FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AKAYDIN ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİREREK DERNEĞİMİZİN FAHRİ ÜYESİ OLMAKTAN GURUR DUYDUĞUNU İFADE ETTİ. AYRICA ASKER KÖKENLİ YAKIN AKRABALARININ ÇOK OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

BBB Ziyaret fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

TEMAD ANTALYA İL BAŞKANLIĞININ ANTALYA VALİSİ ZİYARETİ

TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ İL BAŞKANLIĞI 10 ARALIK 2012 PAZARTESİ GÜNÜ ANTALYA VALİSİ Dr. AHMET ALTIPARMAK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, İL SEKRETERİ MEHMET ALİ AKMAN, İL MUHASİBİ MUSTAFA BASKAK, AR-GE’DEN SORUMLU ÖMER ÖZTÜRK İŞLETMELERDEN SORUMLU HÜSEYİN ABAK VE KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKANINDA HAZIR BULUNDUĞU NEZAKET ZİYARETİNDE İL BAŞKANI DEĞİRMENCİ KISACA DERNEK KURULUŞ VE FAALİYETLERİNDEN BAHSEDEREK BİLGİ VERDİ. VALİ ALTIPARMAK ZİYARETTEN MEMMNUNİYET DUYDUĞUNU ASTSUBAYLARI TANIDIĞINI EMEKLİ OLDUKLARINDA YAPTIKLARI İŞLER KONUSUNDA BAŞARI SAĞLADIKLARINI SÖYLEDİ.

Antalya Valisini Ziyaret fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

TÜM ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİT OKUTULDU

16 Kasım 2012 Cuma günü Murat Paşa camiinde okunan mevlidi-şerif, tüm şehit ve şehit yakınları için yapılan dualar ile sona erdi.
Mevlide TEMAD Antalya İl Başkanı Mustafa Değirmenci, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları başkanı ve üyeleri, meslektaşlarımız ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Mevlit sonunda Derneğimizce, Murat Paşa Camii önünde vatandaşlara irmik helvası dağıtıldı.

Şehitler İçin Mevlit fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

TEMAD İL BAŞKANLIĞININ GARNİZON KOMUTANLIĞINA ZİYARETİ

TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ İL BAŞKANLIĞI 13 KASIM 2012 PAZARTESİ GÜNÜ 3’NCÜ PİYADE EĞİTİM TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI TUĞG. KEMAL KORKMAZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, İL SEKRETERİ MEHMET ALİ AKMAN, İL MUHASİBİ MUSTAFA BASKAK, AR-GE’DEN SORUMLU ÖMER ÖZTÜRK VE KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKANINDA HAZIR BULUNDUĞU NEZAKET ZİYARETİNDE ŞEHİT HABERLERİNDEN ÜZÜNTÜ DUYDUKLARINI DİLE GETİREREK, BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ.

Garnizon Komutanlığına Ziyaret fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

2012 CUMHURİYET YEMEĞİ

29 EKİM 2012 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT: 19:00-23:00 ARASINDA TEMADEVİ SALONUNDA CUMHURİYET YEMEK ORGANİZASYONU YAPILDI. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE EŞLERİ, KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN VE EKİP ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE MESLEKTAŞLARIMIZIN EŞLERİ İLE BİRLİKTE KATILIM SAĞLADIĞI ORGANİSAZYON 100 KİŞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İL BAŞKANIMIZIN AÇILIŞ KONUŞMASININ ARDINDAN MÜZİK EŞLİĞİNDE KEYİFLİ BİR GECE GEÇİRİLMESİNİN SONRASI 10. YIL MARŞININ SÖYLENMESİ İLE ETKİNLİK SONA ERDİ.

 

Cumhuriyet Bayramı Yemeği fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

TEMAD KURULUŞUNUN 28 YILI KUTLAMALARI

ANTALYA TEMAD İL BAŞKANLIĞI, TEMAD’IN 28. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ ÇOŞKU İLE KUTLADI.ANTALYA ATATÜRK ANITINDAKİ KUTLAMALARA ÇOK SAYIDA KİŞİNİN KATILIMININ YANINDA ASKERİ BANDO VE DERNEĞİMİZİN MEHTERAN TAKIMIDA KATILDI. ANITA ÇELENK SUNUMU VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN SÖYLENMESİ İLE DEVAM EDİLDİ. DERNEK BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİNİN GÜNÜN MANA VE ANLAMINI İÇEREN KONUŞMASININ ARDINDAN, KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ İLE LOKAL BİNAMIZA DÖNÜLDÜ.
BİNAMIZDAKİ KUTLAMALARDA YOĞUN BİR KALABALIK ORTAMINDA GERÇEKLEŞTİ.

Temad Kuruluş 28. Yıl Kutlama fotoğrafını BURADAN izleyebilirsiniz.

TEMAD'IN 28. KURULUŞ YILI VE DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ ANKARA KUTLAMA PROĞRAMI

TEMAD GENEL BAŞKANLIĞIMIZIN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU 17-20 EKİM DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ KUTLAMALARI 4. GÜN PROGRAMINA ANTALYA İL BAŞKANLIĞI 2 OTOBÜS İLE BİRLİKTE 80 KİŞİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ANITKABİR ZİYARETİ ASLANLI YOLDAN KALABALIK BİR KATILIMLA BAŞLAYARAK RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. BÜYÜK BİR COŞKU İLE ZİYARET TAMAMLANARAK KORTEJ YÜRÜYÜŞÜNE BAŞLADIĞI YER OLAN BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDE KALABALIK GURUP TOPLANARAK YÜRÜYÜŞE BAŞLANDI. BELİRLENEN GÜZERGAH YÜRÜŞLE TAMALANARAK ANADOLU GÖSTERİ MERKEZİNDE SON BULDU. BURADA PLANLI ORGANİZASYON OLAN GENEL BAŞKANIN KONUŞMASI İLE SANATÇILARIN SUNDUĞU MUHTEŞEM GALADAN SONRA PROGRAM SONA ERDİ.

Dünya Astsb.günü fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

YEMEKLİ HANIMLAR ÇAY GÜNÜ

09//10/2012 SALI GÜNÜ GELENEKSEL ETKİNLİKLERİMİZİN İLKİ OLAN YEMEKLİ HANIMLAR ÇAY GÜNÜ ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. BU AYNI ZAMANDA TEMADEVİ SALONUMUZUN AÇILIŞI OLMASI AYRICA ÖNEM KAZANMIŞTIR. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ, YÖNETİM KURULU EŞLERİ, KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN VE EKİP ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE ÜYE EŞLERİNDE KATILIM SAĞLADIĞI ORGANİSAZYON 125 KİŞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İL BAŞKANIMIZIN AÇILIŞ KONUŞMASI İLE MEHTERAN TAKIMIMIZIN ŞENLİK BANDOSU İLE RENKLENDİRİLDİ. AYRICA PİYANİST VE BAĞLAMA EŞLİĞİNDE KEYİFLİ BİR EĞLENCEYE DÖNÜŞMESİ İLE KATILIMCILAR GÜZEL VE MUTLU BİR GÜN GEÇİRMESİ İLE SONA ERDİ.

Yemekli Hanımlar Çay Günüi fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

ISPARTA-EĞİRDİR- PINARBAŞI MESİRE YERİ ORGANİZASYONU

30/09/2012 PAZAR GÜNÜ PLANLI ETKİNLİKLERİMİZDEN İKİNCİSİ OLAN ISPARTA-EĞİRDİR-PINARBAŞI MESİRE ALANI GEZİ ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN VE EKİP ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE ÜYELERİMİZİN DE KATILIM SAĞLADIĞI ORGANİZASYON ÜÇ OTOBÜS BİRLİKTE 143 KİŞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EĞİRDİR ASKERİ GAZİNODA ÖĞLEN YEMEĞİ SONRASI ISPARTA-EĞİRDİR VE ADADA PANORAMİK TUR İLE GEZİMİZ SON BULDU.

Isparta Eğirdir Gezi fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

DERNEĞİMİZİN ORGANİZE ETTİĞİ YAT GEZİSİ

09/09/2012 PAZAR GÜNÜ PLANLI ETKİNLİKLERİMİZDEN BİRİNCİSİ OLAN YAT GEZİSİ ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. İL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DEĞİRMENCİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE KADIN KOLLARI BAŞKANIMIZ NURAL ÖZKAN VE EKİP ARKADAŞLARI İLE BİRLİKTE ÜYELERİMİZİN DE KATILIM SAĞLADIĞI ORGANİZASYON İKİ YATLA BİRLİKTE 111 KİŞİ DENİZE AÇILARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yat Gezi fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.

8.OLAĞAN GENEL KURUL YAPILDI

8.OLAĞAN GENEL KURUL YOĞUN ÜYE KATILMI İLE YAPILDI. YAPILAN SEÇİMLERDE MUSTAFA DEĞİRMENCİ'NİN LİSTESİ İPİ GÖĞÜSLEYEN EKİP OLDU. TEMAD ANTALYA İL BAŞKANI SEÇİLEN MUSTAFA DEĞİRMENCİ ESKİ YÖNETİME ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ. KENDİLERİNİN DE ÇITAYI YÜKSELTECEKLERİNİ BELİRTTİ.

Genel Kurul fotoğraflarını BURADAN izleyebilirsiniz.