HİZMET SÖZLEŞMESİ
TARAFLAR:
1-ANTALYA ETKİN ÖZEL ÖĞRETİM KURSU : Sinan Mah. 1251 Sokak 24/A Muratpaşa- Antalya
2-TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR ANTALYA İL BAŞKANLIĞI : Kışla Mah. Cengiz Toytunç İş.Hanı No:80 Kat:4    Muratpaşa-Antalya
SÖZLEŞME:
Sözleşmenin konusu ve amacı Eğitim Kurumlarından hizmet almak üzere Antalya Etkin Özel Öğretim Kursu’na başvuran tüm emekli Astsubaylar, eş, çocukları ve yakınları ile üyelerimiz kimlik kart ile kendisini tanıtarak eğitim ve öğretim sırasında yapılacak işlemler ile uygulama esaslarının belirlenmesi ve ödeme şartlarının düzenlenmesidir.
FATURALANDIRMA/ ÖDEME/FESİH:
Tanımlanan Eğitim ve Öğretim bedeli İNDİRİM ORANLARI peşin yada taksitli şekilde veliden nakit, aylıklı taksit olmak suretiyle tahsil edilecektir. İş bu sözleşme imzalandığı tarihte yürürlüğe girer ve bu tarihten başlayarak 1 (Bir) yıl geçerlidir. İş bu sözleşme iki nüsha olarak tanzim edilmiş olup taraflarca 27.07.2020 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek şekilde tanzim edilmiştir.
SÖZLEŞME KONUSU:
Bu protokol tarafları Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Antalya İl Başkanlığı ile Antalya Etkin Özel Öğretim Kursu /ANTALYA olarak anılacaktır.
Protokol gereği Antalya Etkin Özel Öğretim Kursu ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Antalya İl Başkanlığı ile Emekli Astsubay kimliklerini ibraz eden üyelerimizin çocukları ile torunlarına aşağıda hesaplanan oranda indirim sağlanacaktır.
ANTALYA ETKİN ÖZEL ÖĞRETİM KURSU:
Haftalık çalışma programları, etütler, meslek tanıtımı seminerleri ve dersleri Antalya Etkin Özel öğretim Kursu tarafından düzenlenen veli ve öğrenci durum toplantısı, bireysel temelli öğrenci koçluğu, akşam ders çalışma kampları 2020/2021 Eğitim Öğretim yılı ücreti üzerinden % 25 indirim olacaktır.
ANTALYA ETKİN ÖZEL ÖĞRETİM KURSU; Kişisel ders çalışma programı,etütler,8 ve 4 kişilik sınıflar, her hafta deneme sınavları, Türkiye geneli denemeler, 1 set yayın tüm Astsubay eş, çocukları ve yakınları ile üyeleri 9-10-11-12. Sınıflar ve mezun olanları kapsar.
ANTALYA ETKİN ÖZEL ÖĞRETİM KURSU: Sinan Mah. 1251 Sokak 24/A Muratpaşa- Antalya

www.etkinozelogretimkursu.com İRTİBAT : 0242 248 4545 – 0549 300 0379